PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=302658}

Chaotyczna Anna

Caótica Ana
6,5 1 184
oceny
6,5 10 1 1184
Chaotyczna Anna
powrót do forum filmu Chaotyczna Anna

Fabuła i dialogi w tym filmie były tak głupie i niedorzeczne, że co chwilę wybuchałem niekontrolowanym śmiechem, a ostatnia część to już w ogóle kosmos - koniecznie trzeba samemu to zobaczyć. Gdyby Medem troche bardziej się postarał to może nawet Troma by się zainteresowała tym filmem. Z jednej strony straszny gniot, ale z drugiej chyba żaden inny film na ENH mnie tak nie rozbawił i "zszokował" jednocześnie. Z resztą reakcje publiczności mówiły same za siebie - na dobrych filmach były brawa, na kiepskich cisza, a na Annie po pojawieniu się napisów końcowych cała sala wybuchła śmiechem.

ocenił(a) film na 8
edkrak

Nie wiem z kim ogladales ten film, po seansie na ktorym ja bylam byla cisza

Solje

22 lipca o 16.

edkrak

To prawda ;) bylem na tym samym seansie i widownia momentami wybuchala smiechem. Mnie i moja przyjaciolke film zaskoczyl, w drodze do domu staralismy sie zrozumiec jego przekaz :))
Czesciowo mi sie udalo, jednak fakt faktem - film niedorzeczny ;)

edkrak

to juz wiem czemu jest napisane ze to między innymi komedia, bo dla mnei to w tym nic do śmiechu nie było. Przedziwny film

edkrak

ja byłam na filmie 27.07 i cała sala była pod wrażeniem, nikt się nie śmiał a oklaski były zdumiewające! nie jest to film dla każdego - to fakt! być może podczas pierwszego seansu pojawili się ludzie, którzy liczyli na wielką historię miłosną z happy endem :-)
dla mnie film genialny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones