PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=302658}

Chaotyczna Anna

Caótica Ana
6,5 1 184
oceny
6,5 10 1 1184
Chaotyczna Anna
powrót do forum filmu Chaotyczna Anna

jak dla mnie film był NIESAMOWITY! wywarł całą masę przeróżnych wrażeń! a psychiką i wyobraźnią bawił się do samego końca! (dlatego nie pamiętam drogi powrotnej z sali kinowej bo myślami wciąż tam byłam).
W filmie można znaleźć kilka wątków...miłości córki do ojca (i vice versa), przyjaźni tej'na śmierć i życie',(tragicznej) miłości, czy wyboru, przed którym staje chyba każdy z nas...żyć w spokoju, ciszy, szczęściu i bezpieczeństwie (ale zarazem pozostawić 'przerażający' nas nieznany świat z dala, odbierając tym samym możliwość przeżycia czegoś 'większego', 'pełniejszego'), albo tak jak Anna zaryzykować i rzucić się na głębie (przejść nie jedno cierpienie, ale dojść odważnie do celu, wypełniając przeznaczone nam zadanie).
Film nie jest z typu "dla każdego", dlatego nie polecam go "każdemu". Ale jeśli czujesz w sobie duszę artysty, albo czasem lubisz przenieść się do innego świata...to koniecznie sam go zobacz...i oceń! ;)
Co do pytania o Saida..szkoda, że nie zobaczyłaś filmu do końca. To odliczanie od "10-ciu...9, 8, 7 ....do 0" miało na celu dojść do kulminacyjnego momentu, zrozumieć postępowanie Anny, jej przeszłość i zadanie, które zostało jej przeznaczone. A Said.... nie! nie powiem! sama zobacz! ;)

ewa_agnieszka

czyżbyś utożsamiała sie z główną bohaterką? Odnalazłaś w niej cząstkę siebie? ;p

ocenił(a) film na 10
czarownicaaa

ha ha! jakbyś mnie skądś Czarownico znała ;P :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones