PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603828}

Moskwo, kocham Cię

Moskva, ya lyublyu tebya!
5,7 215
ocen
5,7 10 1 215
Moskwo, kocham Cię
powrót do forum filmu Moskwo, kocham Cię

Średni !

ocenił(a) film na 5

18 reżyserów, 18 etiud, 18 śmiesznych i wzruszających historii o Moskwie. Każda pięciominutowa etiuda ma własną fabułę i pokazuję ułamek życia Moskwy, opowiada o spotkaniach, rozstaniach, utratach i odkryciach. Głównym bohaterem łączącym wszystkie etiudy jest oczywiście miasto – Moskwa. Reżyserzy, którzy brali udział w stworzeniu tego niezwykłego projektu, napełnili film osobistym podejściem, artystyczną swobodą i szerokim wachlarzem styli. Każdy z nich na swój sposób opowiada swoją historię miłości... do Moskwy.

ocenił(a) film na 6
con_desiros

dzieki za opis!

ocenił(a) film na 6
Eine_Tolle_Hexe

Etiudy z pannami mlodymi nie zrozumialam w ogole. Jesli ktos ogladal i zrozumial o co tam chodzilo, prosze mnie oswiecic :)

użytkownik usunięty
con_desiros

Możesz napisać coś więcej? Dlaczego tylko średni? Planuje iść do kina, ale trochę mnie ostudziliście;)

ocenił(a) film na 7

A mi się podobał. Nie każda historyjka była zachwycająca ale ta pierwsza, ta z patelnią w roli głównej i gangsterami bardzo mnie rozbawiły. Po za tym to był dla mnie bardzo nowoczesny film, inaczej sobie go wyobrażałam przed projekcją... Momentami sentymentalnie, romantycznie w taki "rosyjski" sposób, jak historia o skrzypaczce. Film polecam wszystkim którzy są zmęczenie amerykańskimi produkcjami i chcieli by zobaczyć coś świeżego.

gosia26104

Mi też się bardzo podobał i podpisuję się pod Twoimi słowami :) bardzo przyjemnie się ogląda, tym bardziej że Moskwa to rzeczywiście czarujące miasto.

con_desiros

Mam pytanie, gdzie można ten film obejrzeć / ściągnąć / dostać ?!

ocenił(a) film na 6
christos93

na rosyjskich stronkach!
np. tu http://my-hit.ru/film/8839
nie wiem jak ze znajomością języka rosyjskiego więc podpowiem iż należy kliknąć na dole (tam gdzie jest do wyboru format filmu)na cкачать :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones