PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7885}
6,8 2 696
ocen
6,8 10 1 2696
Mr. Jones
powrót do forum filmu Mr. Jones

Widziałem Siebie

ocenił(a) film na 10

Taaak.....................................film, bomba, powinni go obejrzeć wszyscy Afektywni jak i ich
rodziny i przyjaciele, którzy jeszcze im pozostali. Pięknie zagrana rola tytułowa, poza tym
poruszył mnie temat w społeczeństwie tak bardzo skrywany.Naprawdę polecam

ocenił(a) film na 6
Jakotaki

racja- więcej powinno się mówić o problemie, który dotyka 33% Polaków (wcześniej bądź później)

ocenił(a) film na 9
luka_grobl

czy to jest jakaś prowokacja?

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 9
luka_grobl

33% polaków, prędzej lub później? co Ty sugerujesz? To, że "objawy" choroby ma też 33% "normalnych" osob czy, że ta choroba to wg Ciebie nic takiego, ot trochę inne zachowanie, czy ja Cię po prostu nie zrozumiałam? Bo jeżeli sugerujesz to, co napisałam to człowieku - /dość Waść, wstydu oszczędź!/

ocenił(a) film na 6
Ann_Sznu

Zgodnie ze statystyką 33% Polaków, wcześniej bądź później będzie miało jakieś problemy psychiczne. Innymi słowy, ktoś kto dziś mówi "mnie to nie dotyczy", "koleś to wariat", za jakiś czas sam może się rozchorować.

ocenił(a) film na 10
luka_grobl

Zgadam sie w pełni z luka_grobl. Dosc sporo wiem na ten temat. A Ty Ann_Sznu poczytaj sobie w sieci na ten temat (znajdziesz napewno teksty popularnonaukowe) zanim następnym razem zrobisz szum.

ocenił(a) film na 9
karate_girl

nie muszę czytać, bo mam ChaD Ty pieprzony arogancie to po pierwsze, po drugie to nie są "jakieś problemy posychiczne", tylko przewlekła choroba

ocenił(a) film na 10
Ann_Sznu

Oczywiście iż choroba afektywna dwubiegunowa jest choroba przewlekłą.

ocenił(a) film na 9
karate_girl

"jakies problemy psychiczne" to nie przewlekła choroba, prosze Cię. To tak jakby ktoś miał "tylko ból głowy", a guza w mózgu. Dla mnie przynajmniej.

ocenił(a) film na 8
Ann_Sznu

P.S.Błagam!Nie pisz o ''tylko bólu głowy'',bo nie wiesz,o czym piszesz!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
Ann_Sznu

Także uważam,że jest to przewlekła choroba.Ale..statystyki mogą być z ''błędnym kodem''.Np. kobieta w klimakterium jest ''niestabilna emocjonalnie'';nie wykazując do tej pory takich objawów-w wieku przekwitania jest zdiagnozowana jako ''afektywna dwubiegunowa'',całkiem błędnie!Dalej:Psychiatria jest to-dla mnie obok patologii sądowej-druga arcyciekawa gałąż medycyny!Bo jest w nich mnogość NOWYCH przypadków!Każdy może stanowić nowy przypadek,którego nie da się-lub nie powinien(a niestety;błędnie bywa!) zakwalifikowany do określonej w psychiatrii jednostki chorobowej-lub w medycynie sądowej-do kwalifikacji''przyczyn zgonu''..Tak też podejrzewam zdiagnozowano Catherine Zeta-Jones.''Depresja''-to stan odprężenia po nadludzkiej walce o życie męża;'nerwica adb''-to zapewne klimakterium,dotkliwie kąsające gwiazdy filmu i show-biznesu..Tak podejrzewam-ale mogę się mylić..Jako przykład polecam przypadki psychiatryczne-zmian psychicznych;o typie agresji-jak i depresji-w przebiegu..przewlekłej boreliozy!! Są na ten temat prace naukowe lekarzy psychiatrów na świecie-jak i jedna praca rodzima,bardzo kluczowa..Bo o takich schorzeniach wynikających..z takich schorzeń-mało kto słyszał,nieprawdaż?Myślę,że psychiatria-tak arcyciekawa-jest też żródłem największego odsetka ''błędnych diagnoz'' w medycynie..

ocenił(a) film na 7
Ann_Sznu

ja rowniez choruje na ChaD i ci ktorzy tego nie znają nie moga tu pisac ze jet to choroba porównywalna z bólem głowy

luka_grobl

skąd masz te dane?! chyba się trochę pomyliłeś :P

ocenił(a) film na 8
luka_grobl

33% Polaków cierpi na ChAD? dobre

ocenił(a) film na 8
Jakotaki

hmmm ukazana bardzo silna odmiana choroby... troche przerysowany film, wrecz podrecznikowo ;)

ocenił(a) film na 7
MaanamskieCiastko

Film z serii ; choruje na to samo, ani troche nie przerysowany 15% chorych na zaburzenia afektywne dwubiegunowe popełnia samobójstwo.

ocenił(a) film na 8
lebland

pod pewnym aspektami jest.... też choruje, ale czy mozna to nazwac choroba?? to część osobowości

ocenił(a) film na 7
MaanamskieCiastko

zalezy od przebiegu choroby kazdy człowiek jest inny i kazda choroba rowniez

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones