PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=326488}
6,5 10 286
ocen
6,5 10 1 10286
Transsiberian
powrót do forum filmu Transsiberian

Główna bohaterka jest widocznie niedorozwinięta i aż czasami trzasnęło by się ją w czerep
bo takiej idiotki (nie licząc brzydali Białowąs) świat nie widział uszy nie słyszały... Parę razy
wyłączałem film ale w końcu stwierdzałem że jak się zaczęło to trzeba skończyć ogólnie
kaszana, ale gdyby nie to film by był ok.

ocenił(a) film na 5
gRRReg94

To już wysokooktanowe filmy akcji, gdzie dzieją się cuda-niewidy nie są tak rażące, jak filmy, które pretendują do kina niezależnego i festiwalowego, a ostatecznie serwują takie banialuki, że głowa mała. To tak jak w przypadku wytrawnego posiłku. Podając wołowinę, nie miesza się jej z dżemem i krakersami. Spodziewałem się po filmie czegoś na wzór "Morderstwo w Orient Ekspresie", a wyszło z tego przekombinowane "coś" z maksymalnie irytującą bohaterką. Mam wrażenie, że gdyby nie ona i jej postępowanie to całość wypadłaby nieco lepiej.

ocenił(a) film na 7
gRRReg94

a pierd... glupoty i ten drugi tez, ja zadnych zastrzezen do aktorki nie mam zachowania itp. film spoko na 7 pkt

gRRReg94

to nie dawaj jeden badz rozsadny bo jakiach pinda byla h ujowa

gRRReg94

gimbusom sie nie podoba bo maja mielonke miedzy uszami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones