PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118262}

Zakochany Paryż

Paris, je t'aime
7,1 29 415
ocen
7,1 10 1 29415
6,7 11
ocen krytyków
Zakochany Paryż
powrót do forum filmu Zakochany Paryż

Film rewelacyjny

ocenił(a) film na 10

Film rewelacyjny. Niesamowity eksperyment. Trochę ciężko go ocenić jako całość, bo pojedyncze epizody bardzo się od siebie różnią. Ale bardzo polecam. Jako odpoczynek od standardowej kinowej papki.

Ozzy_3

Popieram przedmówcę i również polecam ten film. W każdej lub w większości opowiedzianych historii można odnaleźć coś niepowtarzalnego i urzekającego. Film, który angażuje nasze serca, jak i umysły.

Ozzy_3

Tak bardzo przyjemny(moja średnia z "nierówny") do tego zrobiony w ciekawej konwencji, która daje wrażenie niesłychanie długiej i intensywnej podróży filmowej.

ocenił(a) film na 9
Ozzy_3

O popieram. Cudowny film. Ja właśnie przeciwnie, oceniłabym go jako całość, bo pojedyncze epizody są dość nierówne. Ale całokształt wprowadza w świetny nastrój, aż żal, kiedy się kończy. Pięknie :)

ocenił(a) film na 10
Ozzy_3

O właśnie! "Odpoczynek od standardowej kinowej papki" - bardzo zgrabnie ujęte.
Padło na tym forum stiwerdzenie, że kina amerykańskiego. Pragnę zauważyć, że owoż amerykańskie kina spłodziło mnóstwo rewelacyjnych filmów, a i pewnie w "Zakochanym Paryżu" znajdziemy jakiegoś amerykańskiego reżysera (o aktorach nie wspomnę).
Szczerze mówiąc wiele wątków mi już umknęło, ale oczarował mnie ten z Natalie Portman.
No i z mimami - rewelacja.
Miła odskocznia.
Oby więcej takich odskoczni.
Ja też Paryż aime ^^

ocenił(a) film na 9
Przyjmie_role_mima_w_tea

Obejrzałem ten film wczoraj w DKF'ie i muszę powiedzieć, że to było bardzo dobre zakończenie dnia :) Epizod z wampirami rozłożył mnie na łopatki. Paryż i cała mieszanka kulturowo-narodowościowo-społeczna jest fajnie pokazana w tym filmie.

użytkownik usunięty
obimen

bardzo pozytywny film, poszlam w ciemno i bylam mile zaskoczona
taak:) wampiry były niezłe
i mimowie napewno

pozdr:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones