PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118262}

Zakochany Paryż

Paris, je t'aime
7,1 29 418
ocen
7,1 10 1 29418
6,7 11
ocen krytyków
Zakochany Paryż
powrót do forum filmu Zakochany Paryż

Porażka...

ocenił(a) film na 4

Być może to ja jestem płytki i przyziemny, ale to "dzieło", które ludzie nazywają filmem, a które w rzeczywistości winno określać się zbiorem nowel, nie zrobiło na mnie wrażenia. Muzyka owszem, stonowana i odpowiednio dobrana, Paryż - piękne miasto, co sprawia że scenografia jest również na poziomie, obsada gwiazdorska, reżyserka nie z tej planety i... co z tego? Moim zdaniem zdecydowanie przerost formy nad treścią. Rozwinięcie większości z tych nowel jako oddzielnej, pełnometrażowej produkcji mogłoby być faktycznie ciekawym zabiegiem, zamiast tego mamy splot bardzo luźno powiązanych ze sobą wątków, które jako całokształt są po prostu... nudne i beznamiętne. Być może jest to swoisty eksperyment reżyserski, lecz moim zdaniem kompletnie nie udany właśnie ze względu na mnogość koncepcji oraz jakby oderwane z całości, niedokończone wątki.

ocenił(a) film na 1
michoo22

Tak, zgadzam się z Tobą. Film był płytki, a te niedokończone wątki... Liczyłam na coś fajnego, a tu taka porażka... Pozdro

michoo22

Tak, ja też się z Tobą zgadzam. To Ty jesteś płytki i przyziemny.

michoo22

Tak jesteś ! :D płytki...............................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones