PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118262}

Zakochany Paryż

Paris, je t'aime
7,1 29 406
ocen
7,1 10 1 29406
6,7 11
ocen krytyków
Zakochany Paryż
powrót do forum filmu Zakochany Paryż

zawiera najśmieszniejszą wypowiedź z całego filmu: "pewnego dnia ja także zostanę pochowana i może nikt nie przyjdzie mnie odwiedzić. ale i tak mam to gdzieś, przecież nie będę już żyła" :)

ocenił(a) film na 5
aneta

A jednocześnie to, wg mnie, najbardziej przygnębiająca z nowel.

ocenił(a) film na 8
aneta

Masz racje "m" tu raczej nie ma nic do smiechu

ocenił(a) film na 7
lightyears

no coz to prawda, to smutne, ale jakos nie moge sie dopatrzyc w tym filmie scen komediowych, to miala byc komedia romantyczna. Romans to tak, ale komedia. No coz bardziej dramat.

ocenił(a) film na 10
aneta

bardzo fajny film wzruszajacy momentami w sumie to nie lubie takich smutow ale podobal mi sie. duzo ciekawych watkow

milka1222

Film fantastyczny, uważam tak pomimo, że przy jakiejś 3 historii oczy mi sie powoli zamykały. Najpiękniejsza scenka, najbardziej wzruszająca, najbardziej zwykła i nie zwykła za jednym zamachem, najciekawiej zrobiona(ten uciekający, przemijający czas, który ukazywał długi fragment życia)to nowela dotycząca niewidomego chłopaka i jego ukochanej dziewczyny.

ocenił(a) film na 7
malutka_15

Mnie najbardziej przygnębiła ostatnia nowela... Starsza już i samotna kobieta próbująca mimo smutku wycisnąć z życia trochę radości. Smutne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones