Rufus Sewell

Rufus Frederick Sewell

7,7
15 340 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rufus Sewell

Witam, czy tylko ja mam wrazenie ze jest on strasznie podobny do Jude Law'a??? Podczas
ogladania iluzjonisty przez polowe filmu bylem pewny ze to Jude :)

cyc99_17

hmm wg mnie nie na tyle żeby ich móc pomylić..

efka777

A co myślicie o podobieństwie do Joaquina Phoenixa?

neo2114

już może troche bliżej niż Jude ale czy ja wiem.. zupełnie inny wyraz twarzy, no po prostu inna osoba :)

efka777

Mi się czasem myli z Markiem Ruffalo :)

neo2114

Ja ich ciągle mylę, neo 2114. Aż wstyd.

użytkownik usunięty
tokszok

Ja również. Kiedy nie umiałem nazwać żadnego z nich, myślałem, że to ta sama osoba.

cyc99_17

Ej miałem dokładnie tak samo, dopiero teraz zobaczyłem, że to ktoś inny.
Zaś inspektor mi cholernie w wielu momentach przypominał Roba Schneidera ;)

cyc99_17

kiedy po raz pierwszy oglądałam the holiday, to na prawdę nie ogarnęłam, że oni nie są jedną osobą. nawet teraz, kiedy skończyłam the holiday po raz 5 widzę to podobieństwo :)

cyc99_17

No ja tam podobieństwa nie dostrzegam.

cyc99_17

Mi znowu w "Turyście" bardzo przypominał Sylvka Stalone ;p

cyc99_17

Mi w "Filarach ziemi" przypominał tego co grał Bohuna w "Ogniem i mieczem". ;)

cyc99_17

Dokładnie, oglądając "Iluzjonistę" cały czas mi się wydawało, że za tymi wąsami kryje się Jude Law. Nawet ma trochę podobny głos.

cyc99_17

O tak! Już myślałam, że jedyna mam takie zwidy. W niektórych scenach "Iluzjonisty" zupełnie jak Jude Law. Do tego takie zmyłki przez dość podobny wygląd Jude w "Annie Kareninie".

cyc99_17

Ja miałam jeden taki moment podczas oglądania filmu. Gdy w "Iluzjoniście" Książę po przebraniu się w zwykłe ciuchy założył okulary, zaczęłam się zastanawiać skąd ja znam tego gościa :D. Po chwili dotarło do mnie, że bardzo przypomina męża Anny Kareniny ;).

cyc99_17

Też mi go przypominał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones