PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434046}

Zakochany Nowy Jork

New York, I Love You
6,3 34 112
ocen
6,3 10 1 34112
6,0 11
ocen krytyków
Zakochany Nowy Jork
powrót do forum filmu Zakochany Nowy Jork

??

użytkownik usunięty

Och, prawdę mówiąc nic nie zrozumiałam z tego filmu. Historyjki się zaczynały i za chwile kończyły a ja tak naprawdę żadnej do końca nie pojęłam. Nie mam raczej problemów z rozumieniem filmów ,ale ten był hmm wyjątkowo specyficzny i powiem szczerze ,że nie zrozumiałam jego przesłania. Bylby ktos miły wytłumaczyć mi chociaż w skrócie , która historia o czym mówiła i dlaczego mimo ,że połowy nie zrozumiałam jestem po tym filmie zdołowana?

Wg mnie za dużo postaci w tym filmie i wątków

ocenił(a) film na 7

ja mam ten sam problem, obejrzałam ten film i nic z niego nie rozumiem jak pojawiły się napisy końcowe to siedziałam wpatrzona w telewizor i nie mogłam uwierzyć że się skończył, bo według mnie on się nawet nie zaczął ;D dziwny film, pierwszy raz taki oglądałam, przeważnie filmy mają początek rozwinięcie i szczęśliwe bądź nieszczęśliwe zakończenie, a tu kilka historii za nic ze sobą nie powiązanych (jedyne co je łączy to miasto w którym się wydarzyły.)

ocenił(a) film na 8
NieChceWiecej

Bo właśnie o to w tym filmie chodzi. Ma on przedstawić kilka historii miłosnych dziejących się w jednym mieście. Cały urok tkwi w tym, że historyjki te trwają kilka minut i nie są do końca wyjaśnione. Widz tylko może się domyślać, co dalej działo się z bohaterami każdej z nich, wszystko zależy od jego wyobraźni. Film polegajacy na tej samej zasadzie to "Zakochany Paryż", który równie gorąco polecam.

ocenił(a) film na 5
Speechless123

Taka amerykańska wersja "Zakochanego Paryża", chyba stąd francuska turystka i rola Natalie Portman. Lubię tego typu filmy, jeszcze na przykład "Kocham Kino". Francuska wersja jednak zdecydowanie lepsza.

ocenił(a) film na 4
Thomasons

"Zakochany Paryż" jednak do mnie bardziej przemowił, niż ten film. Uważam, że historie w "Zakochanym Paryżu" są znacznie głębsze i więcej ze sobą niosą...

dim2004

U mnie wręcz odwrotnie. Nowy Jork do mnie przemówił a Paryż w ogóle.

dim2004

Jeszcze chciałbym zauważyć piękne ujęcia Nowego Jorku z różnej ze stron. Brakowało mi tego w Paryżu.

ocenił(a) film na 8

Nowy Jork słynie z odmienności i różnorodności, stąd różnorodność charakterów i wydarzeń. Kluczowe wydaje mi się zdanie śpiewaczki z hotelu, która mówi, że uwielbia to miasto bo każdy kto w nim mieszka skądś do niego przyjechał. Uważam, że film jest oryginalny i genialny. Tak wielu ludzi, tak wiele historii, a NY to stolica wielobarwności i przede wszystkim wielokulturowości, więc wszystko się zgadza. NY to także miasto tolerancji, więc tam wszystko jest możliwe. Pomyślano w zamyśle filmu o wszystkich, nawet o ludziach starszych. Dla mnie ten film jest wygrany. Ja jestem na tak!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones